Nasi tancerze

Samba, Cha-cha, Rumba, Fokstrot/Quickstep, Paso Doble/Flamenco, Tango, Taniec użytkowy latino, Walc angielski/wiedeński
Jakub Szydłowski

Dwukrotny Mistrz Polski i wielokrotny medalista w tańcu towarzyskim.

Tańcem zajmuje się od 7 roku życia, już prawie 15 lat. Zwiedził ogromną część Europy tańcząc i zdobywając kolejne laury na różnych turniejach tanecznych m. in. w Moskwie, Sankt Petersburgu, Madrycie, Helsinkach oraz w wielu innych miejscach. Trenował pod wodzą najlepszych nauczycieli, w różnych zakątkach starego kontynentu.

Od 16 roku życia uczy także pary na każdym stopniu zaawansowania. Zawsze uśmiechnięty i zawsze pełen energii.

Taniec jazzowy, mix dance, baby balet
Agata Łubieńska

Naukę tańca rozpoczęła w warszawskim klubie tańca towarzyskiego Corte.

W późniejszym okresie swoje zainteresowania skierowała w kierunku tańca jazzowego i broadway jazzu podejmując współpracę z różnymi warszawskimi teatrami tańca. Uczestniczyła w wielu warsztatach i szkoleniach z najróżniejszych technik prowadzonych przez: Christophera Jeannot, Luciano Di Natale, Joachima Sauttera, Milenę Jurczyk, Mattiew Tseng, Mandy Montanez, Madeleine Waters, Wojciecha Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała jako tancerka i cheerleaderka w grupie Bell Arto Cheerleaders z którą przygotowywała oprawę artystyczną największych widowisk sportowych w kraju. Wraz z ekipą Kris Crew pod dowództwem Krzysztofa Adamskiego tańczy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz przygotowywała oprawę taneczną festiwalu „Top Trendy”, programu „Superstarcie” TVP2, widowiska „Taniec wolności” z okazji 25-lecia wolnej Polski oraz wielu innych. Od 2019 roku związana z Teatrem Rampa gdzie można ją zobaczyć w widowisku „Broadway Exclusive”.

Od ponad 10 lat uczy tańca głównie dzieci i młodzież. W 2012 roku ukończyła dwuletnie studium Tańca Jazzowego uzyskując dyplom instruktorski. Jej choreografie wielokrotnie wygrywały i zdobywały wyróżnienia na międzynarodowych konkursach tanecznych takich jak „Muszelki Wigier” czy „Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie”.

Sensual dance, sensual stretching, sensual movement
Anna Pacocha

Instruktorka tańca jazzowego, choreograf. Jest instruktorem i choreografem w Teatrze Muzycznym Tintilo (Teatr Rampa). Ma na swoim koncie współpracę z telewizją jako tancerka i choreograf. Kocha zmysłowość, sensualność, kobiecość oraz poczucie spokoju, akceptacji, współpracy, płynności w ciele, duszy i umyśle. Wyraża ją ruch. Stara się iść drogą rozwoju oraz spełnienia na każdej płaszczyźnie życia.

Ukończyła fizjoterapię na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Z tańcem związana jest od dziecka jako tancerka. Przez wiele lat była trenerką tańca turniejowego, Sędziną Polskiego Związku Tańca. Na deskach teatralnych zadebiutowała w Teatrze Tańca Sway w spektaklu “Halfway” w Teatrze Żydowskim. Ponadto współtworzyła obsadę musicalu “Legalna Blondynka” w reż. Janusza Józefowicza i “Variete Film Show” w reż. Janusza Szydłowskiego w Teatr Variete. Obecnie gra w musicalu “Chicago” Go To Hell Kitty w reż. Wojciecha Kościelniaka, “Śpiewak Jazzband’u” w Teatr Żydowski oraz “Kapitan Żbik i żółty saturator” w reż. Wojciecha Kościelniaka w Teatr Syrena.

Zajęcia z Anią odbywają się w formie weekendowych warsztatów Sensual Dance.

Salsa, Latino Solo,
Aleksandra Kaczmarek

Od 6 roku życia jest związana z tańcem.

 Aktywnie uczestniczy w rywalizacji turniejowej szkoląc się pod okiem najlepszych trenerów tańca towarzyskiego. Laureatka i finalistka turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych  w tańcu towarzyskim.

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Absolwentka Zespołu Szkół  Mistrzostwa Sportowego w Krakowie (sześć lat intensywnie trenowała pływanie). Aktualnie studentka drugiego roku Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, kierunek – Wychowanie Fizyczne. Prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci w szkołach oraz naukę pierwszego tańca.

Odpowiedzialnie i konsekwentnie realizuje cele, zarażając pasją do tańca. 

Stretching, Trapez, Szarfy
Dominika Osam-Gyaabin

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Jej specjalizacja to trapez taneczny oraz kontorsja (sztuka gięcia ciała).

 

Wokal, Aktorstwo
Artur Chamski

Z zawodu aktor, z pasji wokalista.  Absolwent PWST we Wrocławiu (2004). Jeszcze na studiach zaczął intensywnie realizować się w zawodzie i spełniać swoje marzenia. Już na pierwszym roku wygrał legendarny studencki festiwal FAMA w Świnoujsciu, dzięki czemu dołączył do zespołu kultowego musicalu „Metro” i tym samym jeszcze na pierwszym roku studiów zadebiutował teatralnie na deskach Teatru Studio Buffo. Do dzisiaj zagrał ponad 1500 spektakli tego spektaklu.

Przez 20 lat aktywnej pracy zawodowej wpółpracował ze stołecznymi  teatrami Komedia, Capitol oraz Na Woli, grając ponad 300 spektakli w sezonie.

Popularność zdobył rolami w serialach „Fala zbrodni”, „Na dobre i na złe”, „Brzydula 2”.

Znany również z telewizyjnych programów rozrywkowych „Jak oni śpiewają”, „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zajęcia z Arturem odbywają się w formie weekendowych warsztatów wokalno-aktorskich.

Wokal, Aktorstwo
Jerzy Grzechnik

Wokalista i aktor musicalowy.  Stypendysta Akademii Wokalno-Aktorskiej Aero Folkehojskole w Danii. Laureat debiutów Opolskich 2008, uczestnik programów telewizyjnych (m.in. the Voice of Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jaka to Melodia, Przebojowa Noc i Złota Sobota), artysta warszawskiego teatru Studio Buffo, gra główną rolę Jana w legendarnym musicalu Metro. Grał również Ernsta Lubitscha, główną męską rolę, w niemieckojęzycznej adaptacji musicalu Polita w Stuttgarcie. Autor tekstów i melodii. Producent kilkunastu teledysków. W 2017 roku wydał autorską płytę „Przeze mnie, o mnie” oraz skomponował i zaśpiewał wielogłosową ścieżkę muzyczną do radiowej adaptacji „Widm w Mieście Breslau” Marka Krajewskiego w reżyserii Mariusza Malca. Zagrał również we wspomnianej sztuce. Wziął także udział w dwóch widowiskach muzyczno-teatralno-telewizyjnych „Niezłomni” oraz „Wolność we Krwi”, grając w nich główne role. Pojawił się także w kilku odcinkach serialu „Na dobre i na złe” oraz nagrał jedną z żydowskich pieśni Rocco de Shabos do filmu dokumentalnego „Niepamiętnik”. Zagrał także rolę KRETA w pierwszym na świecie widowisku ekologiczno-akrobatyczno-musicalowym „Calineczka – magia tkwi w naturze” w ramach produkcji BOHEMA HOUSE. W dobie pandemii, Jerzy Grzechnik prowadzi również warsztaty artystyczne oraz organizuje własne koncerty online.

 

Zajęcia z Jerzym odbywają się w formie weekendowych warsztatów wokalno-aktorskich.

Aerial Yoga
Małgorzata Chrzanowska

Od dziecka jest związana ze sportem, trenowała akrobatykę, szermierkę, woltyżerkę, a od kilku lat zajmuje się wspinaczką skałkową i wysokogórską.

Swoją przygodę z jogą zaczęła w 2016 roku w Astanga Yoga Studio Ewy Jaros w Warszawie, gdzie dwa lata później ukończyła Kurs Nauczycielski RYT 200h Yoga Alliance, zdobywając w ten sposób międzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć w stylu Vinyasa, Asthanga Yoga.

Pragnąc dalej się rozwijać zaczęła uczestniczyć w zajęciach z Aerial Jogi i Aerial Dance. Ta forma ruchu stała się dla niej świetnym uzupełnieniem własnej praktyk, oraz możliwością dalszego rozwoju jako nauczyciela. . Dlatego też w styczniu 2019 roku ukończyła Kurs instruktorski Aerial Jogi w FITOLOGY Klub Jogi i fitnessu.

Joga daje jej wolność i spokój, pozwala poznać swoje ciało i umysł oraz otwiera serce na drugiego człowieka.

W wolnym czasie zgłębia tajniki origami, maluje, szydełkuje, eksperymentuje z kuchnią wegańską, robi naturalne kosmetyki, jest w ciągłym ruchu

Dance Fit Mama, Huśtaniec z dzieckiem
Karolina Świetlaga

Tancerka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, dyplomowany instruktor tańca jazzowego, instruktorka pole dance, stretching, bebelulu dance oraz huśtaniec z dzieckiem.

Szerokie doświadczenie taneczne oraz instruktorskie zdobywała prowadząc od wielu lat zajęcia taneczne oraz pracując jako choreograf. Występowała w programach oraz Festiwalach TV: „Jaka to melodia”, „Jak Oni Śpiewają” , „Kocham Cię Polsko”, „Celebrity Splash”, „Sylwester z Polsatem”, „Kabarety”, „Gala Języka Ojczystego”, „Róże Gali”, „Top of The Top Hit Festiwal”, „Opole” oraz w spektaklach teatralnych – Teatr Syrena” Hallo Szpicbródka”.

Jako choreograf przygotowywała programy autorskie na konferencje firmowe dla Siemens, Avon, Posnania, Loreal, McDonalds. Współpracowała produkcyjnie przy wydarzenich takich jak Światowe Dni Młodzieży, Dorosłe Dzieci, TvDays, World Class Poland 2021, Global Trends Festival 2020.

Prywatnie mama dwójki już starszych dzieci. Jako prekursorka wprowadziła na rynek zajęcia taneczne bebelulu oraz huśtaniec z dzieckiem – zajęcia dla mam z dzieckiem w chuście, gdzie kobiety z małymi dziećmi mają przestrzeń do spędzania czasu w objęciach muzyki i choreografii. Autorski Program dla mam jest jej szczególnie bliski jako matce i na zajęciach chce dzielić się wiedzą o powrocie do formy i zadbaniu o potrzeby po ciążowego ciała

Belly dance
Sandra Doszko

Ruch do dźwięków muzyki towarzyszy jej od zawsze. Całe dzieciństwo upłynęło jej pod “dyktando” łyżwiarstwa figurowego, które trenowała w stołecznym klubie RKS Marymont. W późniejszych latach była asystentem trenera oraz występowała w rewii na lodzie “ Moskwa on ice” na terenie Włoch. Nieodłącznym elementem łyżwiarstwa figurowego jest trening podstaw baletu i tańca towarzyskiego i to właśnie te treningi uświadomiły jej , że taniec jest tym co pieści jej duszę. Uczęszczała na różnego rodzaju kursy i warsztaty, m.in. salsy, flamenco, tańca cygańskiego, aż trafiła na lekcje tańca brzucha. To była miłość od pierwszego kroku. Szkoliła się pod okiem prekursorki tego tańca w Polsce – Jasmin Mazloum. Była członkiem jej rewii i występowała w pierwszym spektaklu belly dance „Tajemnica Księżniczki”. Brała udział w licznych pokazach, występach, koncertach na terenie całego kraju, a także w imprezach i programach przybliżających kulturę krajów arabskich. Współpraca z Teatrem Tańca NTF Małgorzaty Matuszewskiej zaowocowała podjęciem pracy jako instruktor. Pierwsze uczennice pojawiły się na jej zajęciach w 2005 roku. Miała przyjemność uczyć w wielu miejscach na zajęciach grupowych oraz indywidualnych osoby w różnym wieku, z różnymi potrzebami i możliwościami.

Dzielenie się swoimi umiejętnościami z innymi od zawsze sprawia jej ogromną radość i daje wiele satysfakcji – dlatego też z wykształcenia jest pedagogiem. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, stara się dopasowywać do jego oczekiwań.  Na moich zajęciach tańca orientalnego chciałaby pokazać jak wielka siła drzemie w naszych ciałach i jak dużo radości może ono nam dać, gdy tylko pozwolimy „jemu” mówić.

Kręgi kobiet - dotyk duszy, Femme touch
Aga Boruta

Swoją przygodą z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat, od tańca towarzyskiego. Ma najwyższą, mistrzowską klasę S oraz liczne zwycięstwa na parkietach ogólnopolskich i międzynarodowych. Po 15 latach zaczęła próbować innych technik tańca. Największą miłością okazał się być Hip Hop.

Szkoliła się pod okiem największych gwiazd i pionierów stylu: legendarna grupa Elite Force Crew, Mop Top, choreografowie i tancerze największych gwiazd (Michael Jackson, Will Smith, Mariah Carey)

Od lat uczy i zaraża swoją pasją innych. Jej podejście dydaktyczne a także wykształcenie psychologiczne dają komfort, a przede wszystkim ogromne wyniki każdemu, kto uczy się pod jej okiem. Ponadto, przygotowuje choreografie pod komercyjne eventy firmowe, filmy reklamowe, teledyski, koncerty gwiazd, programy telewizyjne oraz festiwale.

Była choreografem a także brała udział w przygotowaniach artystów i tancerzy do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo (1-6 edycji). Przez większość swojego życia związana była z show biznesem. Jako tancerka i choreograf brała udział w niemal większości programów i koncertów telewizyjnych. Po blisko 20 latach przyszedł czas na przeorganizowanie swojego życia. Podjęła najbardziej szaloną decyzję i zakończyła karierę na scenie. Nastał czas głębokiego grzebania w każdej płaszczyźnie swojego życia. Czas przebudzenia. Czas transformacji. Czas ZMIANY.

Taniec współczesny - tatcus
Damian Zawadzki

Tancerz, choreograf, instruktor.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął od jazzu, następnie dołączył na zajęcia z hip-hopu, aby finalnie odnaleźć się w tańcu współczesnym.

Damiana możemy oglądać na deskach Teatru Syrena w musicalu „Kapitan Żbik i żółty saturator”. Jest twórcą spektaklu „Business” mającego swoją premierę w tym samym teatrze. Uczestniczył w teledyskach artystów takich jak: Rebeka, Ejten, Julia Wieniawa. Prowadzi zajęcia regularne oraz open z tańca współczesnego na terenie Warszawy, jej okolic oraz całej Polski. Brał udział w zamkniętych programach: „Poszukiwania”, „BLACKCAT EXPERIENCE”. Wciąż doskonali swoje umiejętności na warsztatach w Polsce i za granicą. W 2019 roku wziął udział w wydarzeniu „World of Dance” we Lwowie, gdzie jako tancerz i choreograf zdobył z partnerką Alicją Jędryką trzecie miejsce i wyróżnienie “Best Thame” w duecie w kategorii Upper Division.

W swoim ruchu Damian łączy wiele technik, lecz najważniejszy jest dla niego feeling i przekazanie go odbiorcom.

Warsztaty Z Upcyklingu, z Segregacji, Zero Waste
Hanna Krzyżyńska

Uczy segregacji, stylu życia w nurcie „eko” i pokazuje jak podarować odpadom drugie życie.

Edukacją ekologiczną zajmuje się od 10 lat i przeprowadziła już ponad 2000 godzin warsztatów i zajęć.

Posiada wykształcenie w ochronie środowiska, pedagogiczne i marketingowe. Kierowniczka zespołu publicznych kampanii edukacyjnych w firmie M&M Consulting, a wcześniej dydaktyczka i nauczycielka. Ma doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi oraz dorosłymi i seniorami.

Działa przez doświadczanie, co zapewnia mnóstwo zabawy i poprawia zapamiętywanie informacji.

 

Nie zwlekaj i umów się z nami na dowolne warsztaty!
Zapraszamy do kontaktu