Nasi tancerze

Tango, Taniec użytkowy, Sensual Dance, Walc angielski/wiedeński, Proam Challenge
Jakub Szydłowski

Dwukrotny Mistrz Polski i wielokrotny medalista w tańcu towarzyskim.

Tańcem zajmuje się od 7 roku życia, już prawie 15 lat. Zwiedził ogromną część Europy tańcząc i zdobywając kolejne laury na różnych turniejach tanecznych m. in. w Moskwie, Sankt Petersburgu, Madrycie, Helsinkach oraz w wielu innych miejscach. Trenował pod wodzą najlepszych nauczycieli, w różnych zakątkach starego kontynentu.

Od 16 roku życia uczy także pary na każdym stopniu zaawansowania. Zawsze uśmiechnięty i zawsze pełen energii.

Taniec jazzowy, mix dance, baby balet, zabawy z tańcem
Agata Łubieńska

Naukę tańca rozpoczęła w warszawskim klubie tańca towarzyskiego Corte.

W późniejszym okresie swoje zainteresowania skierowała w kierunku tańca jazzowego i broadway jazzu podejmując współpracę z różnymi warszawskimi teatrami tańca. Uczestniczyła w wielu warsztatach i szkoleniach z najróżniejszych technik prowadzonych przez: Christophera Jeannot, Luciano Di Natale, Joachima Sauttera, Milenę Jurczyk, Mattiew Tseng, Mandy Montanez, Madeleine Waters, Wojciecha Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała jako tancerka i cheerleaderka w grupie Bell Arto Cheerleaders z którą przygotowywała oprawę artystyczną największych widowisk sportowych w kraju. Wraz z ekipą Kris Crew pod dowództwem Krzysztofa Adamskiego tańczy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz przygotowywała oprawę taneczną festiwalu „Top Trendy”, programu „Superstracie” TVP2, widowiska „Taniec wolności” z okazji 25-lecia wolnej Polski oraz wielu innych. Od 2019 roku związana z Teatrem Rampa gdzie można ją zobaczyć w widowisku „Broadway Exclusive”.

Od ponad 10 lat uczy tańca głównie dzieci i młodzież. W 2012 roku ukończyła dwuletnie studium Tańca Jazzowego uzyskując dyplom instruktorski. Jej choreografie wielokrotnie wygrywały i zdobywały wyróżnienia na międzynarodowych konkursach tanecznych takich jak „Muszelki Wigier” czy „Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie”.

Mix Dance, Latino Solo, Tańce Standardowe, Disco Imprezowe, Salsa pary
Bartłomiej Kurzac

Jego przygoda z tańcem towarzyskim rozpoczęła się w wieku 7 lat.

Od dziecka związany ze sportem, trenując wiele lat tenisa oraz z muzyką, grając przez wiele lat na pianinie, jednak to taniec jest jego wielką pasją, którą do dnia dzisiejszego sprawia mu ogromną przyjemność. Posiada najwyższą krajową klasę taneczną w tańcu towarzyskim. Wraz ze swoją partnerką, aktywnie startuje w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach tańca towarzyskiego, osiągając przy tym liczne sukcesy. Bierze również czynny udział w Mistrzostwach Polski oraz Grand Prix Polski. Specjalizuję się w stylu standardowym tańca towarzyskiego, regularnie szkoląc i inspirując się u największych ikon tańca – w Polsce i za granicą. Jego trenerami są obecni 6-krotni Mistrzostwie Polski Festival – Michał Le i Sandra Jabłońska. Prywatnie, student prawa, zainspirowany również innymi stylami tanecznymi takimi jak popping czy balet

Salsa, Taniec użytkowy, pierwszy taniec
Katarzyna Kostańczuk

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat.

Medalistka ogólnopolskich turniejów tańca oraz międzynarodowych turniejów w Anglii. Finalistka Mistrzostw Polski 2022 roku oraz Mistrzyni Śląska. Szkoli się u największych ikon tańca towarzyskiego na świecie oraz bierze udział w największych prestiżowych turniejach na świecie jak: Blackpool Dance Festival, Internationals UK OPEN.

Salsa solo, pierwszy taniec, cha-cha, taniec użytkowy, taniec towarzyski
Alicja Kogut

Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w stylu standardowym. Mistrzyni Polski w tańcach standardowych, a także finalistka Mistrzostw Świata, Mistrzostw Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Zwyciężczyni wielu prestiżowych turniejów w Polsce oraz za granicą. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, trenując również profesjonalnie hip-hop przez wiele lat. Alicja czynnie szkoli się u najlepszych tancerzy na świecie, biorąc udział w szkoleniach, a także biorąc lekcje indywidualnie u szkoleniowców za granicą

Taniec użytkowy, Latino Cardio, Kids Fun
Aleksandra Kaczmarek

Od 6 roku życia jest związana z tańcem.

 

 Aktywnie uczestniczy w rywalizacji turniejowej szkoląc się pod okiem najlepszych trenerów tańca towarzyskiego. Laureatka i finalistka turniejów ogólnopolskich oraz międzynarodowych  w tańcu towarzyskim.

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Absolwentka Zespołu Szkół  Mistrzostwa Sportowego w Krakowie (sześć lat intensywnie trenowała pływanie). Aktualnie studentka drugiego roku Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, kierunek – Wychowanie Fizyczne. Prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci w szkołach oraz naukę pierwszego tańca.

 

Odpowiedzialnie i konsekwentnie realizuje cele, zarażając pasją do tańca. 

YOGA, YOGA DLA SENIORÓW
Marcin Kacpura
Wokal, Aktorstwo
Artur Chamski

Z zawodu aktor, z pasji wokalista.  Absolwent PWST we Wrocławiu (2004). Jeszcze na studiach zaczął intensywnie realizować się w zawodzie i spełniać swoje marzenia. Już na pierwszym roku wygrał legendarny studencki festiwal FAMA w Świnoujsciu, dzięki czemu dołączył do zespołu kultowego musicalu „Metro” i tym samym jeszcze na pierwszym roku studiów zadebiutował teatralnie na deskach Teatru Studio Buffo. Do dzisiaj zagrał ponad 1500 spektakli tego spektaklu.

Przez 20 lat aktywnej pracy zawodowej współpracował ze stołecznymi  teatrami Komedia, Capitol oraz Na Woli, grając ponad 300 spektakli w sezonie.

Popularność zdobył rolami w serialach „Fala zbrodni”, „Na dobre i na złe”, „Brzydula 2”.

Znany również z telewizyjnych programów rozrywkowych „Jak oni śpiewają”, „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zajęcia z Arturem odbywają się w formie weekendowych warsztatów wokalno-aktorskich.

Wokal, Aktorstwo
Jerzy Grzechnik

Wokalista i aktor musicalowy.  Stypendysta Akademii Wokalno-Aktorskiej Aero Folkehojskole w Danii. Laureat debiutów Opolskich 2008, uczestnik programów telewizyjnych (m.in. the Voice of Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jaka to Melodia, Przebojowa Noc i Złota Sobota), artysta warszawskiego teatru Studio Buffo, gra główną rolę Jana w legendarnym musicalu Metro. Grał również Ernsta Lubitscha, główną męską rolę, w niemieckojęzycznej adaptacji musicalu Polita w Stuttgarcie. Autor tekstów i melodii. Producent kilkunastu teledysków. W 2017 roku wydał autorską płytę „Przeze mnie, o mnie” oraz skomponował i zaśpiewał wielogłosową ścieżkę muzyczną do radiowej adaptacji „Widm w Mieście Breslau” Marka Krajewskiego w reżyserii Mariusza Malca. Zagrał również we wspomnianej sztuce. Wziął także udział w dwóch widowiskach muzyczno-teatralno-telewizyjnych „Niezłomni” oraz „Wolność we Krwi”, grając w nich główne role. Pojawił się także w kilku odcinkach serialu „Na dobre i na złe” oraz nagrał jedną z żydowskich pieśni Rocco de Shabos do filmu dokumentalnego „Niepamiętnik”. Zagrał także rolę KRETA w pierwszym na świecie widowisku ekologiczno-akrobatyczno-musicalowym „Calineczka – magia tkwi w naturze” w ramach produkcji BOHEMA HOUSE. W dobie pandemii, Jerzy Grzechnik prowadzi również warsztaty artystyczne oraz organizuje własne koncerty online.

 

Zajęcia z Jerzym odbywają się w formie weekendowych warsztatów wokalno-aktorskich.

Aerial Yoga
Olena Savchenko
Belly dance
Sandra Doszko

Ruch do dźwięków muzyki towarzyszy jej od zawsze. Całe dzieciństwo upłynęło jej pod “dyktando” łyżwiarstwa figurowego, które trenowała w stołecznym klubie RKS Marymont. W późniejszych latach była asystentem trenera oraz występowała w rewii na lodzie “ Moskwa on ice” na terenie Włoch. Nieodłącznym elementem łyżwiarstwa figurowego jest trening podstaw baletu i tańca towarzyskiego i to właśnie te treningi uświadomiły jej , że taniec jest tym co pieści jej duszę. Uczęszczała na różnego rodzaju kursy i warsztaty, m.in. salsy, flamenco, tańca cygańskiego, aż trafiła na lekcje tańca brzucha. To była miłość od pierwszego kroku. Szkoliła się pod okiem prekursorki tego tańca w Polsce – Jasmin Mazloum. Była członkiem jej rewii i występowała w pierwszym spektaklu belly dance „Tajemnica Księżniczki”. Współpraca z Teatrem Tańca NTF Małgorzaty Matuszewskiej zaowocowała podjęciem pracy jako instruktor. Pierwsze uczennice pojawiły się na jej zajęciach w 2005 roku.

Dzielenie się swoimi umiejętnościami z innymi od zawsze sprawia jej ogromną radość i daje wiele satysfakcji – dlatego też z wykształcenia jest pedagogiem. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, stara się dopasowywać do jego oczekiwań. 

Salsa, Son, Cha-cha-cha
Izabela i Jose Torres

Izabela Torres – jedna z pierwszych w Polsce instruktorów kubańskiej
salsy, doceniana nie tylko w kraju, ale również w Hawanie, za swoją
wiedzę i rzetelne przygotowanie. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu
kursów pozwoliło jej na przygotowanie autorskiego programu
i znakomitej metodologii. Właśnie u niej rozpoczęło przygodę z salsą,
poznanie i pasję do kultury kubańskiej wielu tancerzy dziś prowadzących
własne szkoły czy kursy. Jest twórcą autorskiego programu
Cuban Salsa Fit.

 

Jose Torres – wirtuoz instrumentów perkusyjnych mający na swoim
koncie udział w nagraniu w ponad 50 płyt. Bardzo lubiany przez
publiczność perkusista towarzyszący wielu polskim gwiazdom jazzu
i estrady jak Kayah, Ryszard Rynkowski, Maryla Rodowicz. Showman
kilku telewizyjnych programów typu talk-show np. Wieczór z Jagielskim,
ale przede wszystkim niewątpliwy ambasador kultury kubańskiej
w Polsce, założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej Jose Torres
y Salsa Tropical. Obecnie lider zespołu Jose Torres y Havana Dreams, z
którym propaguje tradycjonalną muzykę Kuby.

Zajęcia z Państwem Torres  odbywają się w formie weekendów kubańskich.

 

Afro, Rumba
Jacqueline Laza Carrera

Wybitna specjalistka i pedagog stylów i technik afrokubańskich. W Hawanie
solistka znanych formacji rumby jak Yoruba Andabo czy Rumberos
de Cuba. W Polsce na zaproszenie, Izabeli Torres i Torres Art Studio,
dzieli się od ponad pięciu lat swoją wiedzą i doświadczeniem, uwielbiana
przez swoich uczniów i podopiecznych tancerzy przygotowywanych
do pracy instruktorskiej.

Zajęcia z Jacqueline odbywają się w formie weekendów kubańskich.

Najbliższe warsztaty: 19-20.02.2022 r.

Warsztaty z Upcyklingu, Segregacji, Zero Waste
Hanna Krzyżyńska

Uczy segregacji, stylu życia w nurcie „eko” i pokazuje jak podarować odpadom drugie życie.

Edukacją ekologiczną zajmuje się od 10 lat i przeprowadziła już ponad 2000 godzin warsztatów i zajęć.

Posiada wykształcenie w ochronie środowiska, pedagogiczne i marketingowe. Kierowniczka zespołu publicznych kampanii edukacyjnych w firmie M&M Consulting, a wcześniej dydaktyczka i nauczycielka. Ma doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi oraz dorosłymi i seniorami.

Działa przez doświadczanie, co zapewnia mnóstwo zabawy i poprawia zapamiętywanie informacji.

 

Nie zwlekaj i umów się z nami na dowolne warsztaty!
Zapraszamy do kontaktu