Nasi tancerze

JANJA LESAR I KRZYSZTOF HULBOJ
TANGO, TANIEC UŻYTKOWY

Janja Lesar – trenowanie tańca towarzyskiego rozpoczęła w wieku 5 lat, pod kierownictwem Barbary Ambroz. Wygrała prestiżowy turniej „British Open” w Blackpool w kategorii „poniżej 21 roku życia”, była finalistką Mistrzostw Świata IDSF w tańcach latynoamerykańskich oraz została Mistrzynią Słowenii. Od 2014 roku jest trenerką w programie Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami,, i zwyciężczynią finału X edycji.

Krzysztof Hulboj – w wieku dziewięciu lat rozpoczął treningi tańca towarzyskiego pod kierownictwem Małgorzaty Szokalskiej. W latach 1993–2003 reprezentował Polskę, a w 1996 dotarł do finału Mistrzostw Świata w tańcach latynoamerykańskich w kategorii młodzieżowej. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

W 2003 r. rozpoczęli wspólne treningi, a w 2008 r. zdobyli tytuł Mistrza i Mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich, również w tym samym roku zakończyli karierę turniejową i rozpoczęli swoją przygodę jako trenerzy tańca w programie TVN Taniec z gwiazdami. W 2009 r. zagrali w filmie Kochaj i tańcz. Wspólnie występowali również w spektaklach Traviata w Teatrze Wielkim i I Move You w Studio Buffo. Wystąpili także w teledysku do piosenki Jana Traczyka „Chciałbym to być ja” oraz stworzyli choreografie do filmu Zjednoczone stany miłości.

ALICJA KOGUT
HIP-HOP

Posiadaczka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w stylu standardowym. Mistrzyni Polski, a także finalistka Mistrzostw Świata, Mistrzostw Wielkiej Brytanii oraz Holandii tańcach standardowych. Zwyciężczyni wielu prestiżowych turniejów w Polsce oraz za granicą. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, trenując również profesjonalnie hip-hop przez wiele lat. Alicja czynnie szkoli się u najlepszych tancerzy na świecie, bierze udział w szkoleniach oraz indywidualnych lekcjach u szkoleniowców za granicą.

MICHAŁ GUMKOWSKI
BACHATA, LATINO, SALSA PARY, LATIN MIX

Tancerz międzynarodowej klasy tanecznej S w stylach standardowych i latynoamerykańskich. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 5 lat. Vice mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, finalista Golden Cup w Moskwie. Od początku swojej kariery ma setki wygranych turniejów typu Grand Prix. Występował na deskach krakowskiego teatru Variete, teatru Buffo oraz brał udział w wielu koncertach telewizyjnych i tych na żywo z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

OLA KRZYŻANIAK
HIGH HEELS, JAZZ, VIDEOCLIP
ŻANETA ADAMCZYK
AERIAL YOGA, AERIAL YOGA

Specjalizuje się w tańcu w powietrzu na szarfach, hamakach oraz linie pionowej. Po ukończeniu Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku występowała w renomowanych cyrkach polskich i zagranicznych w takich krajach jak Austria, Niemcy, Katar, Słowenia czy Węgry. W 2018 r. na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie  wraz ze swoim partnerem scenicznym zdobyła statuetkę Złotego Klauna za duet w powietrzu na szarfach. W swojej pracy instruktorskiej stawia nie tylko na rozwijanie sprawności fizycznej, ale również na rozwijanie twórczego myślenia. Poprzez prowadzenie zajęć lubi zarażać innych swoją  pasją do gimnastyki w powietrzu.

PAWEŁ ORŁOWSKI
BREAKDANCE

Polski b-boy, tancerz, choreograf, aktor i wokalista. Czterokrotny mistrz świata oraz Polski juniorów w breakdance. W wieku ośmiu lat rozpoczął treningi breakdance. Jest członkiem formacji tanecznej Crazy Squad. Czterokrotnie zdobył mistrzostwo świata i Polski w breakdance. Ma na swoim koncie około 30 pierwszych miejsc na polskich i międzynarodowych turniejach. W 2004 zadebiutował na scenie teatru Studio Buffo. Brał także udział w telewizyjnych programach Janusza Józefowicza: Przebojowa noc i Złota sobota. Występował także w roli tancerza w programach: Jaka to melodia?Show TimeSuperSTARcie czy Twoja twarz brzmi znajomo. W 2011 wziął udział w programie TVP2 Bitwa na głosy, gdzie występował w drużynie Nataszy Urbańskiej, która zajęła szóste miejsce. W programie „Gotowi na ślub ” występował w roli asystenta prowadzącego. Można go zobaczyć w teatrze Bohema w spektaklach „Piraci z Plastiklandu” i „Dziewczynka z zapałkami”.

SANDRA DOSZKO
BELLY DANCE

Ruch do dźwięków muzyki towarzyszy jej od zawsze. Całe dzieciństwo upłynęło jej pod “dyktando” łyżwiarstwa figurowego, które trenowała w stołecznym klubie RKS Marymont. W późniejszych latach była asystentem trenera oraz występowała w rewii na lodzie “ Moskwa on ice” na terenie Włoch. Nieodłącznym elementem łyżwiarstwa figurowego jest trening podstaw baletu i tańca towarzyskiego i to właśnie te treningi uświadomiły jej , że taniec jest tym co pieści jej duszę. Uczęszczała na różnego rodzaju kursy i warsztaty, m.in. salsy, flamenco, tańca cygańskiego, aż trafiła na lekcje tańca brzucha. To była miłość od pierwszego kroku. Szkoliła się pod okiem prekursorki tego tańca w Polsce – Jasmin Mazloum. Była członkiem jej rewii i występowała w pierwszym spektaklu belly dance „Tajemnica Księżniczki”. Współpraca z Teatrem Tańca NTF Małgorzaty Matuszewskiej zaowocowała podjęciem pracy jako instruktor. Pierwsze uczennice pojawiły się na jej zajęciach w 2005 roku. Dzielenie się swoimi umiejętnościami z innymi od zawsze sprawia jej ogromną radość i daje wiele satysfakcji – dlatego też z wykształcenia jest pedagogiem. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, stara się dopasowywać do jego oczekiwań.

PATRICIA SMOLEŃ
BALET DANCE

Ukończyła kierunek Taniec na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Szkoliła się m.in. w technice tańca współczesnego, jazzowego, ludowego, klasycznego i improwizacji. Była uczestniczką kilku edycji obozu tanecznego „Wzloty” organizowanego przez Natalię Kladziwę oraz na „WAYS OF BEING CAMP” organizowanego przez Agnieszkę Konopkę i Annę Sawicką-Hodun. Brała udział w warsztatach m.in. z Natalią Grabielczyk, Pawłem Gralą, Katarzyną Kizior, Maciejem Kuźmińskim, Krzysztofem Skolimowskim, Anną Nowak, Evangelos Poulinas. Jako tancerka uczestniczyła w projekcie „DOM” organizowanym przez Polski Teatr Tańca, a także współpracowała z Iloną Gumowską, Magdaleną Wójcik i Stefano Otoyo, Michałem Przybyłą oraz Natalią Kladziwa. Aktualnie studentka Choreografii na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz instruktorka tańca w przedszkolach. Należy do projektu tanecznego „BODY TELLER” pod kierownictwem Agnieszki Konopki. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na warsztatach.

ADRIANNA DYLĄG
MIX DANCE, KIDS DANCE, BABY BALET, BROADWAY JAZZ

Certyfikowana Instruktorka Tańca, Choreograf i Tancerka. Absolwentka University of Derby ze specjalizacją w Wiedzy o Tańcu i Ruchu. Związana z tańcem od 6 roku życia, profesjonalnie od ponad 2 lat. Szkolona w takich rodzajach tańca jak: jazz, modern, contemporary, lyrical i balet. Wielokrotna medalistka turniejów w Polsce w kategorii jazz. Regularnie szlifuje swoje umiejętności i wiedzę na warsztatach pod okiem najlepszych instruktorów w kraju i za granicą. Jej pasją jest praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, z którymi może dzielić się swoją miłością do tańca. Podczas zajęć łączy zabawę z wiedzą i twórczością, dzięki czemu każdy znajdzie na nich coś dla siebie.

MATEUSZ RÓŻYCKI
YOGA

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Hatha jogę praktykuje od 2007 roku. Kontakt z prowadzeniem zajęć z jogi na różnych poziomach zaawansowania od 2012 roku. W 2016 roku uzyskał tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga (pod patronatem prof. Janusza Szopy), a także został członkiem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Od 2017 roku prowadzi lub współprowadzi wyjazdowe obozy jogi, również grup zaawansowanych. Pierwsze kroki na macie stawiał pod czujnym okiem Leszka Kawy i Iwony Ramotowskiej, w jednej z pierwszych szkół hathajogi jakie powstały w Warszawie. Praktykę jogi pogłębiał również u Justyny Wojciechowskiej (z którą od wielu już lat współpracuje do dziś), a także u Joanny Jedynak, Adama Ramotowskiego i u Romka Grzeszykowskiego. Uczestnik warsztatów i szkoleń prowadzonych przez uznanych nauczycieli z Polski jak i z zagranicy (głównie z jogi wg metody B.K.S. Iyengara) m.in. u Jurka Jaguckiego, Romka Grzeszykowskiego, Jaki Nett, Sharat Aurora, Faeq Biria. Uczestnik warsztatów Mindfulness, a także odosobnień medytacyjnych Vipassana wg metody SN Goenki, a także innych kursów związanych ze zgłębianiem podstaw praktyki medytacji, również u uznanych nauczycieli buddyjskich.

SZYMON PRZEMIENIECKI
BACHATA, TANIEC UŻYTKOWY
ARTUR CHAMSKI
WOKAL, AKTORSTWO

Z zawodu aktor, z pasji wokalista. Absolwent PWST we Wrocławiu (2004). Od początku studiów zaczął intensywnie realizować się w zawodzie i spełniać swoje marzenia. Już na pierwszym roku wygrał legendarny studencki festiwal FAMA w Świnoujściu, dzięki czemu dołączył do zespołu kultowego musicalu „Metro”. Tym samym jeszcze na pierwszym roku studiów zadebiutował teatralnie na deskach Teatru Studio Buffo. Do dzisiaj wystąpił w ponad 1500 spektaklach tej sztuki. Przez 20 lat aktywnej pracy zawodowej współpracował ze stołecznymi teatrami Komedia, Capitol oraz Na Woli, grając ponad 300 spektakli w sezonie. Popularność zdobył rolami w serialach „Fala zbrodni”, „Na dobre i na złe”, „Brzydula 2”. Jest znany również z telewizyjnych programów rozrywkowych „Jak oni śpiewają”, „Twoja twarz brzmi znajomo”.

JERZY GRZECHNIK
WOKAL, AKTORSTWO

Wokalista i aktor musicalowy. Stypendysta Akademii Wokalno-Aktorskiej Aero Folkehojskole w Danii. Laureat debiutów Opolskich 2008, uczestnik programów telewizyjnych (m.in. the Voice of Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jaka to Melodia, Przebojowa Noc i Złota Sobota), artysta warszawskiego teatru Studio Buffo, w którym gra Jana w legendarnym musicalu Metro, wciela się w Ernsta Lubitscha- głównego męskiego bohatera, w niemieckojęzycznej adaptacji musicalu Polita w Stuttgarcie. Autor tekstów, melodii, producent kilkunastu teledysków. W 2017 roku wydał autorską płytę „Przeze mnie, o mnie” oraz skomponował i zaśpiewał wielogłosową ścieżkę muzyczną do radiowej adaptacji „Widm w Mieście Breslau” Marka Krajewskiego w reżyserii Mariusza Malca. Zagrał również we wspomnianej sztuce. Wziął także udział w dwóch widowiskach muzyczno-teatralno-telewizyjnych „Niezłomni” oraz „Wolność we Krwi”, grając w nich główne role. Pojawił się także w kilku odcinkach serialu „Na dobre i na złe” oraz nagrał jedną z żydowskich pieśni Rocco de Shabos do filmu dokumentalnego „Niepamiętnik”. Zagrał także rolę KRETA w pierwszym na świecie widowisku ekologiczno-akrobatyczno-musicalowym „Calineczka – magia tkwi w naturze” w ramach produkcji BOHEMA HOUSE. W dobie pandemii, Jerzy Grzechnik prowadzi również warsztaty artystyczne oraz organizuje własne koncerty online.

HANNA KRZYŻYŃSKA
Warsztaty z Upcyklingu, Segregacji, Zero Waste

Uczy segregacji, stylu życia w nurcie „eko” i pokazuje jak podarować odpadom drugie życie. Edukacją ekologiczną zajmuje się od 10 lat i przeprowadziła już ponad 2000 godzin warsztatów i zajęć. Posiada wykształcenie w ochronie środowiska, pedagogiczne i marketingowe. Kierowniczka zespołu publicznych kampanii edukacyjnych w firmie M&M Consulting, a wcześniej dydaktyczka i nauczycielka. Ma doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi oraz dorosłymi i seniorami. Działa przez doświadczanie, co zapewnia mnóstwo zabawy i poprawia zapamiętywanie informacji.

 

Nie zwlekaj i umów się z nami na dowolne warsztaty!
Zapraszamy do kontaktu