Nasi tancerze

Taniec użytkowy, Latino Solo, Tango, Bachata, Pierwszy Taniec, Proam Challenge
Jakub Szydłowski

Dwukrotny Mistrz Polski i wielokrotny medalista w tańcu towarzyskim.

Tańcem zajmuje się od 7 roku życia, już prawie 15 lat. Zwiedził ogromną część Europy tańcząc i zdobywając kolejne laury na różnych turniejach tanecznych m. in. w Moskwie, Sankt Petersburgu, Madrycie, Helsinkach oraz w wielu innych miejscach. Trenował pod wodzą najlepszych nauczycieli, w różnych zakątkach starego kontynentu.

Od 16 roku życia uczy także pary na każdym stopniu zaawansowania. Zawsze uśmiechnięty i zawsze pełen energii.

TANIEC UŻYTKOWY, TANGO
Janja Lesar
TANIEC UŻYTKOWY, TANGO
Krzysztof Hulboj
Taniec jazzowy, mix dance, baby balet, zabawy z tańcem, broadway jazz
Agata Łubieńska

Naukę tańca rozpoczęła w warszawskim klubie tańca towarzyskiego Corte.

W późniejszym okresie swoje zainteresowania skierowała w kierunku tańca jazzowego i broadway jazzu podejmując współpracę z różnymi warszawskimi teatrami tańca. Uczestniczyła w wielu warsztatach i szkoleniach z najróżniejszych technik prowadzonych przez: Christophera Jeannot, Luciano Di Natale, Joachima Sauttera, Milenę Jurczyk, Mattiew Tseng, Mandy Montanez, Madeleine Waters, Wojciecha Warszawskiego. Przez wiele lat pracowała jako tancerka i cheerleaderka w grupie Bell Arto Cheerleaders z którą przygotowywała oprawę artystyczną największych widowisk sportowych w kraju. Wraz z ekipą Kris Crew pod dowództwem Krzysztofa Adamskiego tańczy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz przygotowywała oprawę taneczną festiwalu „Top Trendy”, programu „Superstracie” TVP2, widowiska „Taniec wolności” z okazji 25-lecia wolnej Polski oraz wielu innych. Od 2019 roku związana z Teatrem Rampa gdzie można ją zobaczyć w widowisku „Broadway Exclusive”.

Od ponad 10 lat uczy tańca głównie dzieci i młodzież. W 2012 roku ukończyła dwuletnie studium Tańca Jazzowego uzyskując dyplom instruktorski. Jej choreografie wielokrotnie wygrywały i zdobywały wyróżnienia na międzynarodowych konkursach tanecznych takich jak „Muszelki Wigier” czy „Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie”.

Salsa solo, hip hop, pierwszy taniec, taniec użytkowy, bachata, pierwszy taniec
Alicja Kogut

Posiadaczka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w stylu standardowym. Mistrzyni Polski, a także finalistka Mistrzostw Świata, Mistrzostw Wielkiej Brytanii oraz Holandii tańcach standardowych. Zwyciężczyni wielu prestiżowych turniejów w Polsce oraz za granicą. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, trenując również profesjonalnie hip-hop przez wiele lat. Alicja czynnie szkoli się u najlepszych tancerzy na świecie, bierze udział w szkoleniach oraz indywidualnych lekcjach u szkoleniowców za granicą.

Aerial Yoga, aerial dance, aerial dance for kids, yoga
Olena Savchenko
Belly dance
Sandra Doszko

Ruch do dźwięków muzyki towarzyszy jej od zawsze. Całe dzieciństwo upłynęło jej pod “dyktando” łyżwiarstwa figurowego, które trenowała w stołecznym klubie RKS Marymont. W późniejszych latach była asystentem trenera oraz występowała w rewii na lodzie “ Moskwa on ice” na terenie Włoch. Nieodłącznym elementem łyżwiarstwa figurowego jest trening podstaw baletu i tańca towarzyskiego i to właśnie te treningi uświadomiły jej , że taniec jest tym co pieści jej duszę. Uczęszczała na różnego rodzaju kursy i warsztaty, m.in. salsy, flamenco, tańca cygańskiego, aż trafiła na lekcje tańca brzucha. To była miłość od pierwszego kroku. Szkoliła się pod okiem prekursorki tego tańca w Polsce – Jasmin Mazloum. Była członkiem jej rewii i występowała w pierwszym spektaklu belly dance „Tajemnica Księżniczki”. Współpraca z Teatrem Tańca NTF Małgorzaty Matuszewskiej zaowocowała podjęciem pracy jako instruktor. Pierwsze uczennice pojawiły się na jej zajęciach w 2005 roku.

Dzielenie się swoimi umiejętnościami z innymi od zawsze sprawia jej ogromną radość i daje wiele satysfakcji – dlatego też z wykształcenia jest pedagogiem. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, stara się dopasowywać do jego oczekiwań. 

Aktywny poranek, Zumbini latino, Sensual Movement
Natalia Szymczak
Baby Balet, Mix Latino, Body Shape
Angelika Szor
YOGA, YOGA DLA SENIORÓW, gimnastyka dla dzieci
Marcin Kacpura
Wokal, Aktorstwo
Artur Chamski

Z zawodu aktor, z pasji wokalista. Absolwent PWST we Wrocławiu (2004). Od początku studiów zaczął intensywnie realizować się w zawodzie i spełniać swoje marzenia. Już na pierwszym roku wygrał legendarny studencki festiwal FAMA w Świnoujściu, dzięki czemu dołączył do zespołu kultowego musicalu „Metro”. Tym samym jeszcze na pierwszym roku studiów zadebiutował teatralnie na deskach Teatru Studio Buffo. Do dzisiaj wystąpił w ponad 1500 spektaklach tej sztuki.

Przez 20 lat aktywnej pracy zawodowej współpracował ze stołecznymi teatrami Komedia, Capitol oraz Na Woli, grając ponad 300 spektakli w sezonie.

Popularność zdobył rolami w serialach „Fala zbrodni”, „Na dobre i na złe”, „Brzydula 2”.

Jest znany również z telewizyjnych programów rozrywkowych „Jak oni śpiewają”, „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zajęcia z Arturem odbywają się w formie weekendowych warsztatów wokalno-aktorskich.

Wokal, Aktorstwo
Jerzy Grzechnik

Wokalista i aktor musicalowy. Stypendysta Akademii Wokalno-Aktorskiej Aero Folkehojskole w Danii. Laureat debiutów Opolskich 2008, uczestnik programów telewizyjnych (m.in. the Voice of Poland, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jaka to Melodia, Przebojowa Noc i Złota Sobota), artysta warszawskiego teatru Studio Buffo, w którym gra Jana w legendarnym musicalu Metro, wciela się w Ernsta Lubitscha- głównego męskiego bohatera, w niemieckojęzycznej adaptacji musicalu Polita w Stuttgarcie. Autor tekstów, melodii, producent kilkunastu teledysków. W 2017 roku wydał autorską płytę „Przeze mnie, o mnie” oraz skomponował i zaśpiewał wielogłosową ścieżkę muzyczną do radiowej adaptacji „Widm w Mieście Breslau” Marka Krajewskiego w reżyserii Mariusza Malca. Zagrał również we wspomnianej sztuce. Wziął także udział w dwóch widowiskach muzyczno-teatralno-telewizyjnych „Niezłomni” oraz „Wolność we Krwi”, grając w nich główne role. Pojawił się także w kilku odcinkach serialu „Na dobre i na złe” oraz nagrał jedną z żydowskich pieśni Rocco de Shabos do filmu dokumentalnego „Niepamiętnik”. Zagrał także rolę KRETA w pierwszym na świecie widowisku ekologiczno-akrobatyczno-musicalowym „Calineczka – magia tkwi w naturze” w ramach produkcji BOHEMA HOUSE. W dobie pandemii, Jerzy Grzechnik prowadzi również warsztaty artystyczne oraz organizuje własne koncerty online.

 

Zajęcia z Jerzym odbywają się w formie weekendowych warsztatów wokalno-aktorskich.

Salsa, Son, Cha-cha-cha
Izabela i Jose Torres

Izabela Torres – jedna z pierwszych w instruktorek kubańskiej salsy w Polsce. Doceniana nie tylko w kraju, ale również w Hawanie, za swoją wiedzę i rzetelne przygotowanie. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów pozwoliło jej na przygotowanie autorskiego programu o znakomitej metodologii. To właśnie pod jej skrzydłami wielu tancerzy rozpoczęło przygodę z salsą i zaczęło pasjonować się kulturą kubańską. Jej liczni podopiecznych do dziś prowadzą własne szkoły czy kursy. Izabela jest również twórczynią autorskiego programu Cuban Salsa Fit.

 

Jose Torres – wirtuoz instrumentów perkusyjnych mający na swoim koncie udział w nagraniu w ponad 50 płyt. Uwielbiany przez publiczność, towarzyszy na scenie wielu polskim gwiazdom jazzu i estrady jak Kayah, Ryszard Rynkowski czy Maryla Rodowicz. Showman kilku telewizyjnych programów typu talk-show np. Wieczór z Jagielskim, ale przede wszystkim niewątpliwy ambasador kultury kubańskiej w Polsce, założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej Jose Torres y Salsa Tropical. Obecnie propaguje tradycjonalną muzykę Kuby jako lider zespołu Jose Torres y Havana Dreams,

Zajęcia z Państwem Torres odbywają się w formie weekendów kubańskich.

Afro, Rumba
Jacqueline Laza Carrera

Wybitna specjalistka, pedagożka stylów i technik afrokubańskich. W Hawanie solistka znanych formacji rumby jak Yoruba Andabo czy Rumberos de Cuba. Do Polski przybyła na zaproszenie, Izabeli Torres i Torres Art Studio. Od ponad pięciu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest uwielbiana przez swoich uczniów i podopiecznych tancerzy, których przygotowuje do pracy instruktorskiej.

Zajęcia z Jacqueline odbywają się w formie weekendów kubańskich.

Warsztaty z Upcyklingu, Segregacji, Zero Waste
Hanna Krzyżyńska

Uczy segregacji, stylu życia w nurcie „eko” i pokazuje jak podarować odpadom drugie życie.

Edukacją ekologiczną zajmuje się od 10 lat i przeprowadziła już ponad 2000 godzin warsztatów i zajęć.

Posiada wykształcenie w ochronie środowiska, pedagogiczne i marketingowe. Kierowniczka zespołu publicznych kampanii edukacyjnych w firmie M&M Consulting, a wcześniej dydaktyczka i nauczycielka. Ma doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi oraz dorosłymi i seniorami.

Działa przez doświadczanie, co zapewnia mnóstwo zabawy i poprawia zapamiętywanie informacji.

 

Nie zwlekaj i umów się z nami na dowolne warsztaty!
Zapraszamy do kontaktu